خانه » پرسش های متداول

پرسش های متداول

جزوه خوان ها چگونه تایید می شوند ؟

نویسندگان و کاربران تایید شده کسانی هستند که در گسترش ایده و پروژه جزوه خوان ما را یاری نموده اند و همچنین هویت آنها احراز شده است .

چگونه می توان در جزوه خوان جزوه ای قرار داد ؟

اگر جزوه نویس خوبی هستید و یا جزوه نابی دارید به صفحه همکاری بروید .

چرا بعضی جزوات پولی هستند ؟

جزوه خوان یک سایت مستقل است که توسط تعدادی دانشجو اداره می شود ، مبلغ بعضی از جزوه ها برای تامین هزینه های سالانه سایت و سرور خواهد بود . همچنین در برخی از جزوه ها مبلغی حق نویسنده خواهد بود

حقوق دانلود ، نگه داری ، خواندن و بازنشر جزوه ها چگونه است ؟

کلیه حقوق جزوه ها برای نویسنده جزوه و سایت جزوه خوان محفوظ است و خواندن جزوه با هربار خرید امتیاز جزوه برای یک نفر خواهد بود ، هرگونه بازنشر ، کپی ، اشتراک و انتشار بیش از ده درصد جزوه ، شرعی ، قانونی و اخلاقی مورد رضایت نیست . 

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد ؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "نمایش پروفایل" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "ویرایش پروفایل " امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

چرا با وجود درخواست من برای فراموشی رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات دانلودهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به اطلاعات دانلودهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس به صفحه jozvekhan.ir/checkout/purchase-history تا سوابق دانلود شما نشان داده ‏شود.

آیا برای دانلود از جزوه خوان ، حتما باید در سایت عضو باشم؟

 بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک جزوه را به قفسه اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی دانلود و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام دانلود ، عضویت خود را تکمیل نمایید.

با عضویت در جزوه خوان می‌توانید:

- سریع‌تر و ساده‌تر دانلود کنید

- به سادگی سوابق دانلود و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید

- نقد ، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید

- از پشتیبانی بهره مند شوید

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم جزوه دانلود کنم ؟

 شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانیدجزوه دانلود کنید

می‌‏توانم جزوه ام را حذف کنم یا تغییر بدهم؟

 تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.

پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن ، یک تیکت در بخش پشتیبانی ثبت کنید .

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه جزوه را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در جزوه خوان ، هزینه جزوه را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در جزوه خوان امن است؟

 پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:

  - با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

  - قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

  - برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

اگر جزوه دانلودشده با آنچه در سایت نوشته است مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

در اولین فرصت در بخش پشتیبانی یک تیکت ثب نمایید .

theme