خانه » آز فیزیک 2 » کتاب : آزمایشگاه الکتریسیته و مغناطیس

کتاب : آزمایشگاه الکتریسیته و مغناطیس

اصولا کار آزمایشگاهی برای یک آزمایشگر را میتوان یک فرایند دامنه دار در نظر گرفت که زمان انجام عملی آزمایش صرفا حداکثر تلاش در این فرایند را تشکیل می دهدنه کل آن را.این فرایند از مطالعه ی قبل از آزمایش آغاز شده با تهیه ی وسایل و انحام عملی آزمایش ادامه میابد و با تهیه گزارش کار پایان میپذیرد.

آنچه خواندید گزیده ای بود بر مقدمه ی کتاب آزمایشگاه الکتریسیته ومغناطیس نوشته ی امیر محمد احدی از اعضای هیئت علمی گروه فیزیک دانشگاه شهید چمران اهواز. کتاب در برگیرنده ی شرح کامل وراهنمای گزارش کار نویسی درس آزمایشگاه فیزیک ۲ است.

این کتاب را به صورتpdf برای کاربران گرامی سایت جزوه خوان قرار داده ایم.

تعداد صفحات :۹۰

حجم:۴۰مگابایت

55,555 ریال – دانلود کتاب

اصولا کار آزمایشگاهی برای یک آزمایشگر را میتوان یک فرایند دامنه دار در نظر گرفت که زمان انجام عملی آزمایش صرفا حداکثر تلاش در این فرایند را تشکیل می دهدنه کل آن را.این فرایند از مطالعه ی قبل از آزمایش آغاز شده با تهیه ی وسایل و انحام عملی آزمایش ادامه میابد و با تهیه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.41 ( 4 رای)
0

درباره محمد امین

در بیست و نهمین روز شعبان 1415 ه.ق چشم به جهان گشود . وی اکنون موقتا در رشته ی برق الکترونیک شهید چمران اهواز مشغول به کسب علم می باشد . زمینه های مورد علاقه ی او عکاسی ، تکنولوژی ، ادبیات ، علم الکترونیک و بازی های ویدیویی هستند .

۱ دیدگاه

  1. Armin92

    سلام. جزوه از صفحه ۵۲ تا ۷۳ رو نداره.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme